55 שנות קיימות במועצה לישראל יפה
55 שנות קיימות במועצה לישראל יפה

קייטנת קיץ 24: אולימפיאדת קיימות

מנהלי קייטנות, רכזי קייטנות. מחפשים יום תוכן מיוחד לקייטנה שלכם? המועצה לישראל יפה מציעה פעילות בת שעה לקבוצות גיל שונות במהלך הקיטנה שלכם. השנה החלטנו לקחת את האולימפיאדה ולהפוך אותה לאירוע מקיים. אם לא במציאות, אז לפחות אצלנו בקייטנות הקיץ. הילדים יחולקו לקבוצות מתחרות ביניהם ב"ענפי ספורט" שונים המשלבים פעילות מתונה והרבה הומור. בשילוב חידות, הפעלות ומשחקים הילדים ילמדו את עקרונות הקיימות ויגלו עוד דבר אחד או שניים על מגוון המינים והשיאים של כמה מבעלי החיים המרשימים החיים איתנו על פני כדור הארץ. ההפעלות מותאמות בהתאם לגיל הילדים מגילי גן ועד ד'.

כמו הסיסמה שטבע מוביל הרעיון לאולימפיאדה בעת החדשה, הברון פייר דה קוברטן, גם אנחנו טוענים ש"לא הניצחון חשוב אלא ההשתתפות", וכן סיסמת הספורט המקיים שלנו תהיה "פחות צריכה, פחות בזבוז, יותר סביבה!".

מה בפעילות?

  • "מרתון" מיון אשפה
  • "טריאתלון" אופניים – רכבת – אוטובוס
  • "טיפוס קיר" מכבים את האור
  • "שחיה צורנית" מקיימת
  • "הדיפת כדור ברזל" שיאי בעלי חיים

מוזמנים ליצור אתנו קשר ולתאם

כנראה תרצו לקרוא גם:

עצמאות מפלסטיק

כמות הפסולת שאנו מייצרים עולה בהתמדה, ואנו מגיעים כבר ל-1.97 ק"ג פסולת לאדם ליום בישראל! הממוצע העולמי הוא 1.2 ק"ג, באירופה 1.6 ק"ג. שקיות ניילון

קראו עוד »

רמאדן כרים סביבתי

שינוי קטן, שינוי גדול: סניף רהט של המועצה לישראל יפה חילק תיק רב פעמי בחודש הרמדאן הקורא לאמץ הרגלים טובים לטובת איכות החיים והסביבה. הידעתם?

קראו עוד »

22.3 יום המים העולמי

הנושא השנתי של יום המים העולמי השנה הוא מים לשלום.מבט חטוף על סכסוכים עולמיים שמקורות המים מעורבים בהם מאפשר לקבל תמונת מצב של האתגרים הקיימים

קראו עוד »

הרשמו לקבלת עדכונים

כאן אני ממליצה לכתוב מה אתם הולכים לשלוח ובאיזה תדירות. סוג של תיאום ציפיות