55 שנות קיימות במועצה לישראל יפה
55 שנות קיימות במועצה לישראל יפה

מרכז מבקרים
"תפיסת עולם" על גדות הירקון

חדשות ועדכונים

מרכז מבקרים "תפיסת עולם" על גדות הירקון

מרכז המבקרים "תפיסת עולם" (OUTLOOK, באנגלית) מציג את עולם-התוכן העשיר והטעון של אתגרי הסביבה ופתרונות הקיימות עימם מתמודדת האנושות בעידן המודרני.

מה במרכז?

"תפיסת עולם" היא חוויה אינטלקטואלית מהנה, דוקומנטארית ומעשירת-אופקים. היא 'עושה סדר' ומסבירה בבהירות, ובהגשה מיוחדת וקלה של עידו רוזנבלום. תחילתו של המיצג בוידאו-ארט וסרט פנורמי מרכזי, אודות מהותן ועוצמתן של תופעות שמתרחשות בסביבתנו, הגלובאלית והמקומית. המשכו בתחנות צפייה נושאיות ולבסוף, ב'חנות' מעניינת להשראה. "תפיסת עולם" מוצגת בחללים מעוצבים להפליא, תוכלו להתרשם מהשימוש המבוצע בחפצים ובחומרים שהיו בדרכם למטמנה.

אויר
אנרגיה
אדמה
מים

על שום מה 'תפיסת עולם'?

אנחנו מציעים לאמץ תפיסת עולם חדשה, הקיימות, על מנת שנוכל להמשיך ולחיות חיים איכותיים ובריאים ונשאיר לדורות הבאים את היכולת להכיר, להוקיר וליהנות ממשאבי הטבע שאנו אוהבים כל כך לנצלם עד תום. המבקרים במרכז יוצאים ממנו עם הבטחה אישית על הרגל סביבתי חדש שהם בוחרים לאמץ ולהדביק אחרים ביישום שלו. מתברר כי ראוי שנתפוס את עולמנו, את כדור הארץ, 'בשתי ידיים' ובהמון תשומת לב, לפני ש…

למי הוא מתאים?

מרכז המבקרים "תפיסת עולם" מיועד לקהל הרחב. הן הילדים והן הבוגרים מתחברים לתכניו  ומשלל סרטוניו. הביקור בו מתאים לכל עת: לשעות הפנאי, להפוגה בין משימות בעבודה, או כחוויה לימודית.

מה עוד ניתן לעשות במתחם המועצה לישראל יפה?

אפשר לצאת ממרכז המבקרים לסיור לאורך נחל הירקון ובפארק גני יהושע לחוויה בטבע הכולל את הסיפור המרתק של נחל הירקון הפוגש את העיר הגדולה ומפגש בלי אמצעי עם החי והצומח הייחודי למקום. אפשר לשלב בסיור את רכבת הפארק. לכיתות מומלץ להזמין דרך מערכת הגפ"ן. ניתן  להזמין גם הרצאות. פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים.

המרכז פתוח לקבוצות בהרשמה מראש.

זמן הפעילות: מרכז מבקרים 50 דק' + סיור 90 דק'.

הביקור הינו לקבוצות בלבד מינימום 15 איש

יצירת קשר

אם אתם רוצים להגיע לפעילות במרכז המבקרים שלנו או לשאול שאלה, מלאו את הטופס ונחזור אליכם

המועצה לישראל יפה

03-6423111

03-6422839

info@israel-yafa.org.il